В Ужгороді міліція вчилася розганяти демонстрації

На території Ужгородського міського відділу міліції та стадіону «Авангард» ужгородські правоохоронці в черговий раз відточили свої професійні вміння та навички під час тактико-спеціальних навчань за оперативними планами «Хвиля» та «Фортеця».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Відпрацювання здійснювалися у зв’язку з проведенням в Ужгороді футбольних матчів Чемпіонату України «Прем’єр-Ліги» сезону 2012-2013 роки.

Такі навчання проводяться щоквартально, основна мета яких – це підвищення рівня бойової готовності особового складу ОВС до дій у припиненні групових порушень громадського порядку та масових заворушень. В тренуваннях взяли участь ужгородські правоохоронці, бійці спецпідрозділу «Беркут» та співробітники ДАІ.

Як завжди, навчання проводилося у два етапи. На першому підготовчомуетапі особовий склад мав змогу ознайомитися з основними нормативнимидокументами, проведено стройовий огляд, перевірено екіпірування таповноту забезпечення особового складу спецзасобами, засобами активноїоборони, зв’язку та транспорту. На другому практичному етапі тренуваньбійці «Беркута» та інші учасники тренувань продемонстрували свої практичнінавики, які застосовуватимуть в екстримальних ситуаціях або у випадкахгрупових порушень громадського порядку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 – Під час навчань правоохоронці довели здатність виконувати поставленізавдання на досить високому професійному рівні та показали своюготовність до дій в складних ситуаціях. Усі учасники навчань працювалиоднією командою – діяли злагоджено та організовано, – каже начальник Ужгородського міського відділу підполковник міліції Євген Калитич.

 

Діана Дорогій

Ужгородський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *