В Ужгороді мігранти нелегально працевлаштували місцевих жителів та своїх співвітчизників

В Ужгороді мігранти нелегально працевлаштували місцевих жителів та своїх співвітчизників

У рамках проведення спільних з Головним управлінням ДМС України в Закарпатській області заходів під назвою «Мігрант» посадовці Управління Держпраці краю здійснили інспекційні відвідування двох торговельних закладів обласного центру, власниками яких є громадяни зарубіжних держав. У кожному з них, як стало відомо, працювали особи без належного оформлення трудових відносин.

Серед нелегальних працівників виявилися не лише місцеві жителі, а й іноземці.
Так, у крамниці, де продається вживаний одяг, обов’язки продавців виконували жительки Ужгорода і села Зарічево Перечинського району, а також один громадянин Сирії та один Єгипту. Вказані особи повідомили, що жодних документів про укладення з ними трудових відносин вони не підписували. Тож власнику-іноземцю, який здійснює в Ужгороді підприємницьку діяльність, доведеться сплати штраф у сумі чотириста сорок шість тисяч сімсот шістдесят гривень.
Інший зарубіжний підприємець у власному кафе, що знаходиться майже в центрі Ужгорода, влаштував без укладання з кожною трудового договору на посаду офіціанта 22-річну місцеву жительку і на посаду кухаря 21-річну громадянку Індії. Дівчата повідомили, буцімто проходять у закладі відпочинку стажування. Зарубіжна гостя відмовилася писати будь-які пояснення, нібито у зв’язку з незнанням української мови.
На підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу Законів про працю України винесено постанову про накладення на іноземного підприємця 223380,00 гривень штрафу.

Управління Держпраці у Закарпатській області

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *