В Ужгороді лунатимуть рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру

В Ужгороді лунатимуть рок-хіти у виконанні симфонічного оркестру

Не так вже часто до нас на Закарпаття приїжають по-справжньому імениті музиканти, за плечима яких — бекграунд нагород і широкого визнання. «GosOrchestra» — приватний оркестр, але який складається із музикантів Національної Опери, зумів поєднати консерваторську освіту з рок-музикою. Причому, за основу береться матеріал виконавців, які докорінно змінили обличчя сучасної світової сцени — Radiohead, Muse, Coldplay, Maneskin…

«Цим концертом ми хочемо сказати СПАСИБІ — ми дякуємо тим виконавцям, які підтримали Україну у цей непростий час. Групи, чий матеріал ми виконуємо, надихнули своїм прикладом шанувальників не лише морально, але й фінансово робити донати для допомоги українцям. Тому ця програма від “ГосОркестра” — сатисфакція нашої подяки цим артистам. У концерті прозвучать кращі композиції культових західних гуртів, поданих у оркестровому,  “симфонічному” звучанні»

GosOrchestra – унікальний творчий союз, створений в 2016-му році талановитим диригентом Олександром Госачинським і аранжувальником Олексієм Талановим. Оркестр був створений як висококласне симфонічне супроводження сучасної поп-рок музики.

Єдиний виступ в Ужгороді відбудеться у четвер, 22 вересня, о 18:00, в приміщенні драмтеатру.

Квитки без комісії можна придбати у касі театру, або онлайн за посиланням:

https://concert.ua/uk/event/simfonichnii-maneskin-uzhhorod

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *