В Ужгороді консолідуватимуть єдину державу

Асамблея національностей України – є об’єднанням представників всіх національностей України і створене для сприяння розвитку та зміцнення дружби і солідарності між національностями, які проживають на території України.

За нашою ініціативою в Ужгороді буде проведено Круглий Стіл на тему «Національності України як фактор консолідації єдиної держави». У роботі Круглого столу візьмуть участь державні та громадські діячі України, керівники національних громад Закарпаття, вчені та фахівці, молодіжні організації, представники різних релігій та конфесій, журналісти та працівники ЗМІ.

За підсумками роботи Круглого Столу в Адміністрацію Президента, Верховну Раду і Кабінет Міністрів України будуть направлені пропозиції та рекомендації з актуальних питань етнонаціональної політики України.

Основні завдання Круглого Столу: допомогти учасникам усвідомити особливості реалізації етнополітики в умовах полікультурної держави, розробити алгоритми роботи з питання формування державної політики мультикультуралізму, ознайомитися із питаннями міжетнічних відносин на Закарпатті та розробити шляхи вирішення шляхом доведення думки спільноти до вищих керівних органів держави.

Запрошуємо вас взяти участь у висвітленні роботи Круглого столу, який відбудеться 04 червня 2015 року о 14:00 у конференц-залі готелю «Old Continent» (м. Ужгород, пл. Шандора Петефі, 4)

 

          По закінченні роботи Круглого Столу о 16:30 буде проведено флеш-моб на Театральній площі : урочисте випущення повітряних кульок жовто-блакитного кольору у небо над містом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *