Категорії Новини

В Ужгороді “Карпатська Січ” запалить свічки жертвам Голодомору

У четверту суботу листопада кожного року всі українці приєднуються до всеукраїнської акції «ЗАПАЛИ СВІЧКУ!». Ужгород не стане винятком. І вогники закарпатських свічок символізуватимуть нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.
24 листопада 2012 р. в суботу відбудеться вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, яке ініціює спортивно-патріотична організація «Карпатська Січ». Досі цей рух діяв також під назвою Автономні Націоналісти Закарпаття та мав спортивний проект ЗСУВ (здоровий спорт українських вулиць) – тепер всі проекти об’єднались і будуть діяти під назвою «Карпатська Січ».
Початок акції о 14-й годині біля площі Поштової в сквері перед пам’ятником репресованим українцям.
В межах заходу відбудеться панахида за жертвами Голодомору, покладання квітів та свічок, невелика історична розповідь про страшний період 1932-1933 рр. По завершенні заходів біля пам’ятника репресованим їх учасники колоною рушать до пам’ятника Президентові Карпатської України Августину Волошину, де також буде проведено панахиду та покладання квітів і будуть запалені свічки.
В акції візьмуть участь представники духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з єпископом Кирилом. Долучився до заходу і КУН (Конгрес Українських Націоналістів).
Організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до заходу і пом’янути мільйони замучених штучним голодом співвітчизників.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *