В Ужгороді “Карпатська Січ” організовує забіг єдності

СПО “Карпатська Січ” організовує здоровий забіг для молоді Закарпаття з метою пропаганди здорового способу життя як альтернативу насадженим мас-медіа шкідливим звичкам сучасного покоління.

забіг

Забіг присвячений річниці визначної для українців події – національно-визвольному руху нашого народу проти іноземного гноблення під назвою Коліївщина, коли люди, не задоволені панським гнобленням, виявили сміливість чинити спротив системі та повстати проти кривдників. М. Костомаров назвав Коліївщину “відродженням двічі вбитого козацтва”.

На жаль, історія має прикру звичку повторюватись. А тому той, хто її не пам”ятає, приречений щоразу підставлятись під ті самі граблі.

Цей день повинен стати символом єдності української нації, спроможності її об’єднатися перед обличчям ворога : під час гайдамаччини – польського, а в наш час – кремлівського.

Подібні акції єднання проходитимуть у багатьох областях України, а що зараз найважливіше – на Сході. Отож доведімо ворогам, що ми – єдина і неподільна Нація на єдиній і неподільній землі!

Запрошуємо кожну людину та організацію долучитись до забігу і захопити з собою державну символіку! Стань частиною стихії, що розширює кордони національної свідомості!

Спорт! Здоров’я! Націоналізм!

Початок 13 квітня о 14:00 біля обласної філармонії (пл. Театральна)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *