Letyshops

В Ужгороді говоритимуть про громадський контроль та критерії чесності на виборах

16 вересня,  о 12.00, в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Громадського Руху ЧЕСНО, де активісти та громадські діячі презентують підсумки роботи Верховної Ради 7-го скликання та озвучать громадські вимоги до кандидатів у депутати.

Під час заходу експерти розкажуть про початок агітації у регіонах, формування складу окружних виборчкомів, ризики, які вже впливають і ще можуть вплинути на перебіг кампанії. В умовах, коли позачергові вибори пройдуть за «старими правилами» громадські вимоги до кандидатів у депутати будуть оприлюднені активістами, які також розкажуть, як боротимуться за доброчесність та прозорість наступного Парламенту. Також, буде презентований новий проект «Депутати, на дебати!».

Із журналістами зустрінуться:

–          Юлія Дуб, представник Руху Чесно;

–          Володимир Феськов, координатор ОПОРИ у Закарпатській області;

–          Надь Ваць, голова Ужгородської організації ФРІ.

Окрім цього, про залучення молоді до контролю за виборчим процесом та креатив у донесенні інформації до студентства розповідатимуть члени Ужгородської організації «Фундація регіональних ініціатив»

 

Довідково:

Кампанія «Чесна Рада» реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Всі результати дослідження кандидатів у народні депутати України буде представлено на офіційному сайті Руху  – www.chesno.org.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *