В Ужгороді хлопчика вкусила змія Орієнтовний час читання 0 хв читання 10.06.2015 0 Про це в мережі Фейсбук повідомляє ужгородець Костянтин Щербей. Будьте обережні!!! Сьогодні, в районі реабілітації (БАМ), сусідського хлопчика вкусила змія. Як не дивно, в міській лікарні навіть нема вакцини від укусів. Слава Богу все обійшлось.