В Ужгороді фальсифікують дані про кількість перевезених пільговиків (ДОКУМЕНТ)

Вчора виданя “Трибуна” повідомляло, що підприємство мера Ужгорода справно отримує компенсацію з бюджету за пільговий проїзд пенсіонерів. Аналіз кількості перевезених пільговиків та невідповідність офіційно задекларованим цифрам  провів Олександр Пересоляк.

Як ми недавно з’ясували ужгородські перевізники отримали з місцевого бюджету 900 тис. грн. компенсації за перевезення пільговиків лише у липні і “нібито перевезли” за цей місяць майже 500 тис. пільговиків…. Але ж як таке можливо, коли відбувається тотальне невиконання графіків рухів як по часу так і по кількості автобусів?

Моніторин був проведений за допомогою системи “Дозор” близько 21 години 06.09.2016 року:

Маршрут №1 та №2 – 0 автобусів, а повинно бути 7 та 3 автобуси до 22 години!

Маршрут №3 по факту 3 автобуси на 20 год. 48 хв., а повинно бути 9 авто.

Маршрут №6 – 0 автобусів на 20 год. 51 хв. Останній рейс повинен бути о 22 год. 30хв. планова кількість автобусів – 9!!!

Маршрут №7 – 2 автобуси ??? По плану 9 автобусів до 23 години!!

Маршрут №8 – 2 автобуси і ще два з*їхали з маршруту??? По плану 11 автобусів до 23 години!!

Чи не цікаво правоохоронним органам інформація про розкрадання коштів місцевого бюджету, які передбачені для пільговиків у великих розмірах????

Я не буду вже казати про те, що при невиконанні умов конкурсу щодо кількості автобусів та графіків рухів міська рада може розірвати договір із перевізником. Оскільки ж , міський голова Б.Андріїв не розірве договір сам із собою? – риторично запитує Олександр Пересоляк.

маршрут маршрут2 маршрут3 маршрут4 маршрут5 маршрут6 маршрут7

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *