В Ужгороді дерево розтрощило автобус (ФОТО, ВІДЕО)

В УЖГОРОДІ СТАРА ВЕРБА РОЗТРОЩИЛА МІКРОАВТОБУС
Величезна гілка старої верби у неділю розтрощила мікроавтобус, що був припаркований у дворі будинку по вул. Залізничній 4/ 22 в Ужгороді.

Завбачливі мешканці багатоповерхівки свої автівки ставлять далеко від “зони падіння” сумнозвісного дерева, адже старе гілля цієї верби від вітру ламалося вже двічі. У неділю не пощастило власнику синього “мікрику” – чоловік мешкає в будинку зовсім недавно і про небезпечне місце паркування його ніхто не попереджав… . Мешканці будинку розповідають, що про аварійну вербу ще рік тому повідомляли ЖРЕР і просили прибрати небезпечне дерево, але  на звернення так ніхто і не відреагував.
На щастя, з юрби дітей, що гралися на вулиці сонячного недільного дня ніхто не постраждав. Можливо цей третій випадок таки спонукає відповідні служби більш відповідально ставитися до своїх обов»язків. А на території двору, яким щодня водять у садочок десятки дітей росте ще два аварійні дерева.
Сам же власник мікроавтобусу, на який впала верба, налаштований через суд вимагати відшкодування від міських господарників коштів на ремонт свого автомобіля.

верба3 верба2 верба

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *