В Ужгороді демонтують незаконну надбудову 8-го поверху будинку (фото)

В Ужгороді демонтують незаконну надбудову 8-го поверху будинку (фото)

Під час проведення планової перевірки в Ужгороді будівництва багатоповерхівки на вулиці Гойди працівники управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради виявили численні порушення.
Зокрема, забудовники зробили надбудову 8-го поверху на І секції будинку, хоча це не передбачено затвердженою проектною документацією. Вимуровано і цегляні стіни з влаштуванням монолітних сердечників та монолітного поясу, що теж не передбачено проектом.
З’ясувалося також, що в загальному журналі робіт підприємства немає запису із зауваженнями інженера технічного нагляду щодо надбудови, хоча відповідно до нормативних документів такий спеціаліст повинен перевіряти відповідність виконаних будівельних робіт проектним рішенням. Немає і записів у журналі авторського нагляду.
За результатами перевірки складено відповідні документи щодо виявлених порушень, надано припис про усунення порушень – зобов’язано демонтувати надбудову, а також притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи на відповідальних осіб.
Зараз надбудову вже демонтують, видалили монолітний пояс та частково цегляну кладку.

На світлинах – демонтаж незаконної надбудови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.