В Ужгороді ДемАльянс пропонує пройти школу депутатів

В Ужгороді ДемАльянс пропонує пройти школу депутатів

Для тих, хто бажає змінити діючу місцеву владу, з 20 січня в школі депутатів від ДемАльянсу починається навчання. Всього 60 мешканців Ужгорода зможуть пройти курс і надалі стати депутатом. Викладачі школи розкажуть про формування і розподіл міського бюджету, роботу на виборчих дільницях, фандрайзінг та публічні виступи.
Навчання розраховане на тих, кому набридло злитися на органи місцевого самоврядування в коментарях в Фейсбуці, і він готовий діяти — стати частиною міської адміністративної верхівки. Без належних знань неможливо успішно змінити діючу владу, тому Демократичний Альянс запускає експрес-навчання для найактивніших і небайдужих мешканців міста.

Записатися в школу може будь-хто, але місць всього 60.Навчання буде проводитись по суботах, тому відвідувати їх без відриву від роботи можуть практично всі. Заняття передбачають теоретичну і практичну частини. На виконання домашнього завдання дається тиждень.

Учні школи дізнаються про комплексну роботу депутатів — від азів ораторства і переконання до принципів наповнення і розподілу міського бюджету. В навчання також входить:
інформація про то, як долучити безкоштовні ресурси для передвиборної кампанії;
лекції про місцеве самоврядування, наповнення і розподіл міського бюджету;
інформація про способи ефективного донесення своїх цілей та планів до виборців;
розробка плану і стратегії робіт на виборчій дільниці.

Для учасників школи будуть створені закриті групи в Фейсбуці, де вони зможуть спілкуватися, заводити нові знайомства, обговорювати теоретичні та практичні частини навчання.

Реєстрація
Щоб почати змінювати своє життя і життя міста, реєструйтеся на http://uzhgorod-demalliance.site/. Школа чекає ініціативних, активних і небайдужих учнів.

Контакти:
Пересоляк Олександр
(050) 609 57 69
peresolyak.as@gmail.com
https://www.facebook.com/peresolyak

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *