Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді біженці з Криму розповіли про знущання чеченців

кримПро це на своїй сторінці у мережі Фейсбук інформує керівник банківської установи Інна Конар:

– Сьогодні в офіс приходила клієнтка з мамою, котра тільки-тільки вирвалась (в буквальному сенсі) із Севастополя. Літня жінка проживала там багато років зі своєю молодшою донькою. І ось їй довелось спішно і через жаль, майже за безцінь продавати квартиру та тікати з рідного міста.

Старенька розповідає: “Не варто вірити тому, що пишуть у газетах та показує телебачення (мабуть російське). Насправді все не так. У Севастополь після окупації наїхало багато чеченців, котрі силою змушували місцевих отримувати російські паспорти, знущаються над українцями.

Її ж донька боялась навіть вийти на вулицю, бо чорнява та симпатична. Озброєні чеченці проходу не давали.

На роботу влаштуватись неможливо, ціни катастрофічно зросли, з отриманням пенсії проблеми (нереально зняти з карток готівку, лише розрахунок в магазинах), люди стали злі, незадоволенні та залякані”.

Тепер жінка шукає для придбання квартиру в Ужгороді і намагається не згадувати про вирваний і знищений цілий шмат її життя.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Ужгороді біженці з Криму розповіли про знущання чеченців”

  1. Нет ничего хуже и больнее, чем покидать родные места – а все потому, что это надо было Путину, а Янукович предатель всего украинского народа, который то и дело что был мошенником при власти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *