В Ужгороді бажаючим будуть вимірювати рівень цукру в крові Орієнтовний час читання 0 хв читання 11.11.2015 0 В Ужгороді до Всесвітнього дня боротьби з діабетом усім охочим виміряють рівень цукру у крові. Організатори кажуть: заходи триватимуть до кінця тижня. Вимірювання проводитимуть на вулиці поблизу обласної лікарні та великих супермаркетів.