В Ужгороді анонсували акцію на підтримку полонених моряків – #Жовто_блакитний_кораблик

В Ужгороді анонсували акцію на підтримку полонених моряків – #Жовто_блакитний_кораблик

Закарпатський флот – найбільш мирний флот у світі. Але у нашій країні війна, і забувати про це не можна. “Свободка” – діючий маяк Закарпатського флоту і символ свободи. Сьогодні їй 8 років.

А завтра, 25 липня, буде рівно 8 місяців, як 24 українських моряка знаходяться у російському полоні.

Ужгородська Регата та Рух підтримки закарпатських військових оголошуть флеш-акцію підтримки наших моряків:

  1. Запрошуємо всіх небайдужих у четвер, 25 липня о 12:00 до памʼятника “Свободки”. Беріть з собою жовті, блакитні або жовто-блакитні паперові кораблики, можна написати на них свої побажання. Добре, якщо кораблики будуть на нитці або дротику, щоб їх можна було закріпити на перилах біля “Свободки”. Акція триватиме не більше 15-20 хв.
  2. Зробіть фото з паперовим корабликом і запостіть у соцмережах з хештегами: #Жовтоблакитнийкораблик #Save_ukrainian_sailors #Ужгородська_Регата
  3. Максимально поширте цей пост, щоб нас було більше!

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські військові біля берегів Криму таранили, обстріляли та захопили артилерійські катери «Бердянськ» та «Нікополь» і буксир «Яни Капу». Плавзасоби ВМС України прямували з Одеси до Маріуполя. На борту перебували 24 українські військовослужбовці, мінімум троє отримали поранення. Всі вони тепер під вартою в Росії. Москва звинувачує українських моряків у «незаконному перетині кордону». Україна наполягає, що зіткнення відбулося в нейтральних водах, і вважає захоплених моряків військовополоненими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *