В Ужгороді 149 учнів складали ЗНО з німецької, французької та іспанської мов

В Ужгороді 149 учнів складали ЗНО з німецької, французької та іспанської мов

Напередодні в Ужгороді на базі школи №8 пройшло тестування ЗНО з іспанської, німецької, французької мов.

Зі 162 зареєстрованих осіб взяли участь 149 учасників.

На виконання сертифікаційної роботи, в якій 59 завдань, з іноземної мови відводилося 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, — 72.

Сертифікаційна робота складалася з чотирьох частин:
• «Розуміння мови на слух (аудіювання)».
• «Читання».
• «Використання мови».
• «Письмо».

Під час типової промови, що звучала перед початком виконання завдань, інструктор в аудиторії запропонував абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Відтак учасники розпочали роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», на яку відведено 30 хвилин.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти виконували завдання наступних частин у довільному порядку.

У ході складання тестів порушень процедури не зафіксовано. Металодетектори не використовували.

Управління освіти Ужгородської міської ради звертає увагу, що наказом Міністерства освіти і науки України затверджено порядок видачі повторних документів про проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Докладніше про виготовлення документів-дублікатів – на сайті http://testportal.gov.ua у розділі «Учасникам/Дублікати сертифікатів», – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.