В ужгородському амфітеатрі пройде видовищне вогняне шоу

В ужгородському амфітеатрі пройде видовищне вогняне шоу


Яскраве видовищне шоу обіцяють організатори фестивалю вогню та шоу-програм Fire Life Fest, який пройде в Ужгороді, в амфітеатрі, у рамках “Сакура Фест” 1 та 2 травня.

Ірина Мартин, керівник Театру вогню FIRE LIFE, сьогодні на прес-конференції розповіла, що на глядачів чекають виступи представників Німеччини, Франції, Білорусі та, звісно, України.

Театри вогню з усієї України і не тільки, фаєр-батли, світлодіодне та циркове шоу, виступи гімнастів і акробатів, фокусників та жонглерів, ходулістів, джамперистів – ось далеко не повний перелік того, що можна буде побачити протягом двох днів Fire Life Fest, інформує прес-служба міськради.

Працюватиме й дитяча зона, де з використанням адаптованого, безпечного реквізиту діток навчатимуть жонглюванню, ходінню на ходулях.

Програму фестивалю поділили на три частини:

– з 12.00 на території Амфітеатру будуть проходити майстер-класи, у тому числі з акторської майстерності, сценічної постановки — як для артистів, які хочуть, так би мовити, підвищити кваліфікацію, а також для новачків, які хочуть навчитися чогось нового. У дитячій зоні будуть проходити майстер-класи для дітей.

– із 17.00 починається денна програма, яка включає в себе бармен-шоу, номери фокусників, танцівників, гімнастів.

– з 20.00 — виступи музичних гуртів у чергуванні з фаєр-шоу та світловим шоу. Найпрофесійніші фаєрщики вразять своїми вміннями та постановками найвибагливіших глядачів.

Ще одна родзинка цьогорічного вогняного шоу – у перший день фестивалю, тобто 1 травня, організатори планують встановити рекорд Закарпаття – на найбільшу кількість учасників, що показуватимуть вогняні трюки. Одночасно планується виступ близько сотні артистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.