В Ужгородській міськраді готується кадровий переворот (документ)

В Ужгородській міськраді готується кадровий переворот (документ)

Депутат Ужгородської міськради Михайло Чурило підготував проекти рішень про припинення повноважень секретаря ради Андріани Сушко, зміни до персонального складу постійних комісій та розпуск виконавчого комітету Ужгородської міської ради VII скликання. Зміни необхідні, бо інакше Ужгород так і залишатиметься не містом у центрі Європи, а провінційною підворітнею, вважає Михайло Чурило.

За дивним збігом обставин  реєструвати проекти виявилося ні у когосекретар  Ужгородської міськради Сушко раптово пішла у відпустку.

Очевидно, що гучні корупційні скандали навколо першого заступника мера Іштвана Цапа та інших чиновників розворушили тихе болото міськради і депутати не хочуть бути статистами, які спостерігають за катастрофічним дерибаном майна громади та розкраданнями бюджетних коштів.

 

2 Comments

  1. скоро подібне назріває в мукачівському князівстві кривих зеркал,
    там не лем секртеря алкоголіка маняка котрий роками прислужував як пес старий банді балогам, старого 80 річного федіва Євгена радника-нашіптувача віктора іваовича, далі галая олександра керуючого ділами, ці стаір шуллери давно мають сидіти на лаві підсудних вмісті із доном балогою віктором, якого має судити гаагський трибунал, потом старий Кушнір іван, безсмертний голова земельної комісії, який причетний до усіх гучних скандалі і оборудок із землями у мукачіеві
    всіх до суду за злочини проти народу

  2. Маняк Іван Григорович,секретар мукачівської міськради, бувший комуніст так як і Лендел золі, бувший мер Мукачева, спритні і вважають себе далекоглядними. хто за що веде боротьбу покаже час. Лендел стільки наробив справ. Чому якщо прийшов до влади мер Андрій балога, нібиз американськими знаннями і підходами до державної діяльності, як йогог вчили, тільки невідомо де, чи в Канаді чи в Америці? (до цих пір крім нього ніхто не знає таємниці його освіти), єдине що відомо, що екстерном склав на атестат школи у Якимчука-директор тодішньої гімназії.
    напевно після Америки, наша гімназія екстерном дала йому геніальні знання….а Лендел З.З. при прощанні з посадою мера не зробив звіт усієї багаторічної діялності в усіх її аспектах перед новообраним мером та депутатським корпусом. Вочевидь В.І.Балога дав пораду мовчати. головне що до цих пір мер Мукачева не оприлюднив своїм виборцям дані про свою освіту і управлінський досвід та навики керування людьми, а не грішми з бюджету.
    Напевно по е-декларації має дуже розумні жінку Едіту, яка за такий молдий вік і час стільки всього має, аж голова пухне від читання тих декларацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.