В Ужгороді у п’ятницю розпочнеться всеукраїнський промотур фільму «Червоний»

В Ужгороді у п’ятницю розпочнеться всеукраїнський промотур фільму «Червоний»

У п’ятницю, 4 серпня, в Ужгороді стартує Всеукраїнський промотур фільму «Червоний». Допрем’єрний показ фільму відбудеться у кінотеатрі «5 елемент» (ТЦ «Токіо»).

Фільм «Червоний» – про долю українського повстанця, який опинився в радянському концтаборі. Режисер фільму – Заза Буадзе, автор сценарію – відомий український письменник Андрій Кокотюха (в основі стрічки – його однойменний роман). У головній ролі – Микола Береза.

Гостросюжетна історична драма відтворює третю частину роману, яка розповідає історію двох українців, які воювали за Батьківщину по різні боки барикад – бійця УПА Данила Червоного та радянського льотчика Віктора Гурова. Каторжники зустрічаються у радянському концтаборі і вперше в історії «ГУЛАГу» підіймають там повстання.

Роль начальника концтабору майора Абрамова, проти якого в’язні підіймають повстання, зіграв провідний актор Закарпатського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.братів Шерегіїв Олександр Мавріц.

4 серпня в ужгородському кінотеатрі «5 елемент» о 19.30 відбудеться зустріч з акторами та режисером стрічки, о 19.55 розпочнеться показ фільму.

Захід відбудеться за підтримки Ужгородської міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *