В Ужгороді триває “Медовий Спас” (фото)

В Ужгороді триває “Медовий Спас” (фото)

Ще більше смаколиків та розваг у другий день роботи фестивалю “Медовий Спас” в Ужгороді. Учасників та гостей фестивалю-ярмарку вітали з Преображенням Христовим або Яблучним спасом, Днем пасічника та відкриттям фестивалю, зокрема, керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара та голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях, після чого священики прочитали молитву та освятили медопродукти.
Цьогорічний, уже сьомий, фестиваль “Медовий спас” розташувався на новому місці – у центральній частині Ужгорода на вулиці Ракоці біля Совиного гнізда. Організатори добре підготувалися, подбали про облаштування території, розділили громадське харчування та власне медовий фест.
На фестивалі мед та продукти з нього представляють найкращі пасічники з усього Закарпаття, крім того, свій товар пропонують винороби, хендмейдери, виробники бринзи, сиру тощо. Можна поспостерігати і за життям бджіл, як вони трудяться – для цього встановили спеціальний оглядовий вулик.
Свою локацію представив і “Рух підтримки закарпатських військових” – зі смачними напоями, продажем лотереї і сувенірів, поширенням мистецької лотереї.
Органічно доповнює фестивальне дійство цікава розважальна програма.
Нагадуємо, фестиваль працює ще сьогодні та завтра до вечора, тож не пропустіть нагоди придбати смачну солодку продукцію і гарно відпочити.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *