В Ужгороді на вулиці Руській знаходиться “стіна плачу” виборців Єдиного Центру Віктора Балоги. На фото видно, що чисельні виборці вже пхають в шпарину дверей записки з проханнями до місцевого божка. Проте, надії помирають останніми, бо приймальна надійно зачинена вже другий рік. Внутрішні грати бережуть вінценосних від виборців. Сміх і гріх, – зазначає на своїй сторінці у мережі Фейсбук журналіст Олег Подебрій.

