В Ужгороді пройде конкурс творчих робіт від ГО «Щасливі діти»

В Ужгороді пройде конкурс творчих робіт від ГО «Щасливі діти»

Виставкою творчих робіт та оголошенням переможців завершиться конкурс від ГО «Щасливі діти» 8 травня в Ужгороді. Захід пройде у Боздоському парку (на локації «Майся фестик») у рамках фестивалю «Майся фест».

«Цей конкурс розрахований на дітей від 7 до 15 років. Жюрі зі складу членів громадської організації та спонсорів обере 7 найкращих робіт. А розподіл подарунків довіримо фортуні, адже переможці самі оберуть їх шляхом жеребкування. Цей конкурс незвичайний ще тим, що ми заохочуємо долучатися до творчих робіт і дорослих (можна подати дітям ідею або долучитися на іншому етапі), адже ми прагнемо спонукати до спільної творчості. Це об’єднує батьків і дітей, старших братів і сестричок з молодшими тощо. Власне, це те, що зближує у цей непростий час, коли ми щодня біжимо кудись, забуваючи зупинитися і зробити таке просте, але потрібне», – прокоментувала член правління ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.

Нагадуємо, що для участі у конкурсі маленьким закарпатцям разом із батьками або іншими родичами слід створити роботу-проект, яка складатиметься або з малюнка і невеликої описової частини, або з колажа. У роботі діти розкриють питання: В чому моя особливість або людей, які мені близькі (мама, тато, сестричка, друг тощо)? Як я себе відчуваю? Яким хочу бути?

Роботи приймаються до 5 травня. Оголошення результатів конкурсу, а також вручення подарунків відбудеться у понеділок, 8 травня під час фестивалю “Майся фест”. Там же буде оформлено виставку робіт.

Серед призів:

Сімейний відпочинок у:

– “Воєводино” (відвідування дитячого клубу, аква-зони, стрільба з лука, гра в міні-гольф, ексурсія по парку Шенборна, солодкий комплімент від ресторану “Голодна Форель”) від рестобару “Emigrand”;

– Термальному комплексі «Жайворонок» (перебування у аквакомплексі та сімейний обід);- Оздоровчо-рекреаційному комплексі «Термальні води Косино» (перебування впродовж 40 годин у басейнах);- Путівка в англомовний табір від мовної школи «LIK»; – Солодкий вікенд у кав’ярні “Valentyn&Valentyna Shtefanyo”;

– Сімейні фотосесії від Олександри Шманько, Олександра та Марічки Сабо.

Роботи приймаються у:

Дитячому просторі “Морква” (ТЦ “Дастор”)

Мовній школі LIK (вул. Лучкая,16)

Арт-студії “Небо” (вул. Швабська,15)

Магазині “Книголюбчик” (Проспект 40/1)

Бутіку “4travel” (ТЦ “Токіо”)

Важливо! На зворотній стороні необхідно зазначити ПІБ дитини, вік та контактний номер телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.