В Ужанському нацпарку здіснено злочинний напад на працівницю установи (відео)

В Ужанському національному природному парку склалась вибухонебезпечна ситуація.

Як повідомляла “Трибуна” раніше, суд ліквідував ківомедведчуківську групу в Ужанському нацпарку.

Нещодавно на посаді керівника Ужанського НПП було поновлено Олександра Приймича.

Декому з колишніх це не до вподоби.

У ФБ опубліковано відео Ужанський національний природний парк Uzhansky National Nature Park , на якому добре видно, як здійснюється напад на працівницю, що принесла наказ про звільнення заступника директора І.Кваковської.

Остання кидається на дівчину викручує їй руки. В напарниках у неї колишній правоохоронець, котрий допомагає силою відбирати документ.

 

http://

🆘 Безкарність породжує беззаконня, а у випадку загальноукраїнського масштабу, за безкарність наша нація заплатила найвищу ціну, життям найкращих синів і дочок.
⛔️ З грудня 2020 року Ужанський національний природний парк – природоохоронна установа, розташована в західному прикордонні, яка формує природно-заповідний фонд України та підпорядковується #Міндовкіллю_України стала об’єктом рейдерського захоплення та систематичного знищення.
До влади в держустанові прийшли люди з ківомедведчуківської шобли.
3 листопада 2022 року рішенням суду поновлений на роботі керівник Ужанського НПП незаконно звільнений Соймою Приймич Олександр Васильович.
🆘Очікується проведення ревізій та аудиту незаконної діяльності Сойми та його поплічників в Ужанському НПП, щодо незаконних порубок, організації браконьєрства, розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах та інших злочинів.
🆘Злочинцям найближчим часом прийдеться відповідати за скоєні ними злочини.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *