В українському Закарпатті мають керувати українські закарпатці, а не чужинці, – Балога

В українському Закарпатті мають керувати українські закарпатці, а не чужинці, – Балога
Очевидно, що це є натяком на Петрових і Боширових, що окупували наш край.
Про це пише Павло Федака.
Мене питають: «Скільки тобі заплатив Балога?». Відповідаю: «Ніскільки!».
«Чого тоді «топиш» за нього», – питають. Знову відповідаю: «Я не «топлю», я показую об’єктивну реальність».
Представник центральної влади родом з підмосковної Коломни наламав стільки дров у області, на посади в усі органи напризначав стілька зальотних нефахівців, що закарпатці завили і «поганий» Балога враз став останньою інстанцією, яка може зупинити цю навалу «ватників». Так дивиться на світ пересічний мешканець Ужгорода, Мукачева, Хуста, Тячева, Рахова та інших міст і сіл краю.
Віктора Балогу останній раз бачив у лютому 2005 року, коли мені, як одному з керівників виборчого штубу Ющенка в Ужгороді після Помаранчевої революція було запропоновано долучитися до владної команди. Зайшов у кабінет голови ОДА Віктора Балоги, поряд сидить його помічник Кічковський М.М.. ВІБ каже: «Ми з Михайловом Михайловичем рішили, що ти будеш директором Закарпатського обласного театру*. Моя відповідь: «Я фахівець у музейній справі, хочу бути директорм музею (скансену)».
Віктор Балога: «Нащо тобі той музей, театр перспективніший». Я: «Ні, я хочу в музей!». ВІБ : «Добре, йди, ми подумаємо». Більше ми ніколи не комунікували, був односторнній зв’язок, я писав про родину Балог критичні матеріали, але це був крик волаючого у пустелі. Мене не чули, ні Балога, ні керівники держави…
Сьогодні зателефонував по відеозв’язку Володимир Чубірко, поряд стояв Віктор Балога. Стало весело. Ми всі троє зайшлись сміхом… Балога згадав свої відвідини «Просвіти» в часи свого першого головування в ОДА (2001), він тоді успішно «департизував» область від СДПУ (о) Медведчука. Сказав, що я реалістично оцінюю ситуацію.
Ми подискутували про особливості національного менталітету представників різних регіонів України.
За наслідками розмови я отримав від Віктора Балоги смс наступного змісту:
«В українському Закарпатті мають керувати українські закарпатці, а не чужинці», – очевидно, що натяк на Петрових і Боширових, що окупували наш край.
Не відчув у цих словах присмаку сепаратизму.
Політичну кризу в Закарпатті не можливо розв’язати силовим шляхом. Треба сідати і домовлятись.
Автоматники на вулицях, маски-шоу в офісах неугодних завжди закінчуються катастрофою для тих, хто перейшов межу дозволеного.
P.S. Додаю скрин з відеорозмови.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *