В театрі ляльок пройдуть круті вистави за участі молодих ужгородських акторів (АНОНС)

В театрі ляльок пройдуть круті вистави за участі молодих ужгородських акторів (АНОНС)
🎭 У п’ятницю 10 червня о 16:00 на сцені театру ляльок студенти 4 курсу циклової комісії сценічного мистецтва представлятимуть свою Дипломну роботу – виставу за п’єсою «СЕРЕНАДА» Славомира МРОЖЕКА, одного з найвідоміших у світі польських письменників. П’єси Мрожека, сповнені трагікомічних сплетень, критики відносили до «театру абсурду».
Саме з таким амбітним матеріалом вирішили попрацювати студенти-випускники акторської спеціальності УжІКіМ під проводом своєї майстрині, режисерки, заслуженої артистки України Наталії ОРЄШНІКОВОЇ та запрошують на перегляд студентів та педагогів інституту.
У підготовці дипломної роботи брали участь викладачі циклової комісії Владислав ДОВГАНИЧ (сценічна мова), Євген ТИЩУК (пластика), Ніна МАЛИШКА (голова ЦК СМ)
Вхід вільний.
Чого прилітав Маркесів Янгол?
Студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв та їх викладачі – Єлизавета Бабяк, заслужена працівниця культури України, Наталя Орєшнікова – заслужена артистка України та Микола Карпенко – викладач акторських дисциплін, ведучий артист театру «Бавка» підготували цікавий літературно-хореографічний мікс-композицію за мотивами оповідання Г.Г. Маркеса «Стариган з крилами». Цього разу магічний персонаж відомого колумбійця приземлився не на морському узбережжі, а в карпатській глибинці, чим неабияк здивував аборигенів. Як виявилося – ті ж самі проблеми – люди не готові до зустрічі з Невідомим, бо розучилися вірити, мріяти і дивуватись.
То чого ж прилітав Маркесів Янгол? Можливо, щоб нагадати мудрість, яку колись довірив людям Маленький принц? Саме так. Люди забули, що «найголовнішого очима не побачиш – треба вміти дивитися серцем».
Щиро запрошуємо на перегляд хореографічної композиції «Стариган з крилами», яку покажуть на сцені Театру ляльок «Бавка» 10 червня о 15:30.
Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *