Doc.ua запис до лікаря

В справі резонансного вбивства вчителя у Великому Березному зникла рушниця

В справі резонансного вбивства вчителя у Великому Березному зникла рушниця
Про це стало відомо під час судового засідання над обвинуваченим – кримінальним “авторитетом” Володимиром Копчею, в Мукачеві вчора, 16 травня.
Під час дослідження речових доказів, виявилось, що рушниця “Сайга-12”, набої і дробь, які є предметом вчинення злочину і зберігались в поліції, зникли.
Як потерпіла із захисником, так і представник Прокуратури Закарпатської області​, що забезпечує державне обвинувачення і посилається на ці докази, були шоковані.
Тепер прокуратура має провести негайну службову перевірку, встановити місце знаходження цих доказів та  винних осіб, відповідальних за зберігання. Адже постає основне питання: це халатність чи умисне знищення доказів? Оскільки, зі слів свідків, це не перші докази, які вже зникли з даної справи.  Як наслідок, якщо докази не знайдуться, вже винним працівникам поліції загрожує ув’язнення.
Громадськість все ж сподівається, що ця перевірка стане для прокуратури принциповою і результат буде вже найближчим часом, докази будуть знайдені, а винні особи будуть суворо покарані. Якщо ж ні, цей резонансний випадок може стати “вироком”  вже для самої прокуратури Закарпатської області.
Наступне засідання в даній резонансній справі із інформацією про долю цих доказів відбудеться в Мукачівському міськрайсуді під головуванням Наталії Морозової 29 травня о 14:00.
Як повідомлялось раніше, йдеться про суд над місцевим кримінальним “авторитетом” Володимиром Копчею, який підозрюється у навмисному вбивстві із хуліганських мотивів наприкінці 2011 року у смт.Великий Березний місцевого вчителя Павла Опаленика – батька маленької дитини й чоловіка вагітної дружини. В.Копча приховувався від слідства 6 років, перебував у міжнародному розшуку і наприкінці 2017 року сам здався поліції.
Обвинувачений Володимир Копча вину не визнає в інкримінованому йому особливо тяжкому злочині, передбаченому пунктом 7 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство з хуліганських мотивів, максимальна санкція якого передбачає по-життєве позбавлення волі. Судові засідання проходять без його особистої участі шляхом відеоконференції із СІЗО м.Ужгород, оскільки його “укачує при конвоюванні”.
Більшість свідків підтверджують версію державного обвинувачення щодо вбивства,  однак є і сумнівні покази декількох свідків “захисту” В.Копчі, які “знайшлися” через 5 років та намагаються перекласти вину цього вбивства на іншого місцевого жителя Едуарда Каганця, який нещодавно трагічно загинув на Березнянщині.
Віталій Грегор,
громадський правозахисник
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *