В Перечині змагалися найсильніші люди Закарпаття (фото)

      Понад 50 спортсменів з шести регіонів Закарпаття та представник Словаччини взяли участь у змаганнях за Кубок області з пауерліфтингу (силове триборство), що пройшли на сцені Перечинського районного будинку культури.

ЖЕНЯ Криса

      Серед жінок у своїх вагових категоріях перемогли дебютантки обласного помосту Антоніна Полянич із Свалявського району і студентка УжНУ Олеся Савка.

      У чоловіків переможцями стали Олег Сушко, Андрій Козир, Віталій Фанта, Богдан Міговк (усі з Хустщини), Євген Криса і Євген Прозор (обидва з Ужгорода), Іван Мартон (Перечинщина), Матуш Тріщік (м.Сабінов, Словаччина).

      Абсолютним переможцем за формулою Вілкса став Богдан Міговк (вагова категорія до 105 кг), який набрав у сумі триборства 790 кг, що дорівнює нормативу майстра спорту України. Також спортсмен підняв найбільшу вагу змагань у присіданні – 300 кг і тязі – 295 кг і отримав від голови Перечинської РДА Івана Погоріляка сертифікат на відпочинок на турбазі «Мисливська садиба» у Лумшорах. Лише на 0,2 бали у абсолютній першості поступився йому студент УжНУ Євген Криса, який показав у триборстві 640 кг (категорія до 74 кг) і підняв найбільшу штангу змагань у жимі лежачи – 200 кг при власній вазі 71 кг. Чудові результати  також показали срібні призери у категоріях до 74 і 83 кг Роман Гондорчин (Перечинщина) і Олександр Попінчак (Мукачево), які вперше виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

      У командній першості перемогла збірна Хустського району, на 2-у місці – Ужгород, на 3-у – Перечинський район.

      Обласна федерація вдячна за допомогу у проведенні змагань голові Перечинської районної федерації пауерліфтингу Ярославу Ситару та спонсорам турніру – ресторану «Кантіна» і корчмі «Підкова».

      Зараз наші кращі пауерліфтери готуватимуться до виступу у Кубку України, що пройде у грудні в Коломиї.

                  Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.