В Перечині в черговий раз зірвали сесію міської ради

28 листопада повинна була б продовжити роботу чергова сесія міської ради. 21 листопада Мирослава Гуранич перенесла сесію, не поклавши на голосування пропозиції  щодо внесення змін до бюджету на 2013 рік. Нагадаємо, що ці зміни стосуються надання фінансової допомоги КП «Комунальник» у розмірі 100 тис. грн. та виділення дотації з обласного бюджету на оплату праці працівникам дитсадків.

гуранич
Сесія розпочалася з подання таких самих пропозицій депутатами, як і 21 листопада, але Гуранич М.І. їх на голосування знову не поставила. Гуранич М.І., Хропіна О.Ю. та Попович Я.П., беручи на себе функції суду, одноособово визначають, які пропозиції є правомірними, а котрі – ні, хоч у їхніх повноваженнях такої функції не визначено, та й законом такого не передбачено. Рішення органів місцевого самоврядування незаконними може визнати лише суд.
Такими діями Гуранич М.І. грубо порушує вимоги ч. 6 п.2 статті 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», у відповідності до яких кожен депутат має право вносити пропозиції до проектів рішень та проекти рішень на розгляд сесії міської ради. А міський голова кожну пропозицію депутатів зобов’язаний поставити на голосування.
Причиною небажання міського голови Перечина виносити на голосування пропозиції депутатів є те, що вона, без затвердження сесією міської ради, цілий рік фінансувала випуск газети «Перечинська тема», а тепер «викручує» руки депутатам, щоб вони такі дії узаконили. Більшість депутатів у своїх діях послідовні і ще 28 січня 2013 року прийняли рішення, що для жителів Перечина краще буде 56 тис. грн. скерувати на ремонт багатоповерхівок, ніж фінансувати газету, котра висвітлює роботу однієї особи та її політичної партії, але з цим не може зміритися Гуранич М.І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.