В одному з сіл Рахівщини зареєстровано 56 випадків захворювання на кір

В одному з сіл Рахівщини зареєстровано 56 випадків захворювання на кір

Станом на сьогодні, 17 травня, у селі Чорна Тиса на Рахівщині уже зареєстровано 56 випадків захворювання на кір.

Як зазначають у Департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА, за формою перебігу переважають легкі та середні форми захворювання. Двоє хворих учнів перебувають в інфекційному відділенні Рахівської райлікарні.

Найбільше хворих серед учнів 2-х та 6-х класів: по 11 випадків відповідно. По один випадок кору серед учнів 9-х та 10-х класів, не зареєстровано жодного випадку серед учнів 11-х класів.

За оперативними даними по с. Чорна Тиса, з початку 2018 року станом на 17 травня зареєстровано 66 випадків кору, в т.ч. 66 у дітей до 17 років. Серед захворілих (крім школярів) – 2 вихованців ДДЗ та 8 дітей, які не відвідують організовані колективи.

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України» Вікторія Тимчик, по Рахівському району за аналогічний період зареєстровано 166 випадків захворювання, в т.ч. 149 серед дітей. Інтенсивний показник 179 на 100 тис. нас. за оцінкою рівнів захворюваності, значно перевищує високий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.