В обласному центрі Закарпаття завершився III Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем»

В обласному центрі Закарпаття завершився III Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем»

Виставою «Леді Капулетті» київського театру Володимира Завальнюка «Перетворення» завершився у четвер в обласному центрі Закарпаття III Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем». Авторка драми – Ніна Мазур, постановка Володимира Завальнюка, маму славетної шекспірівської Джульєтти зіграла актриса театру і кіно Ганна Яремчук.

Театр Володимира Завальнюка існує вже понад два з половиною десятки років у різних організаційних формах і під різними назвами. Його постановки неодноразово здобували визнання глядачів та нагороди престижних міжнародних фестивалів.

За неймовірну гру Ганні Яремчук вручили диплом лауреатки фестивалю заступниця начальниці управління у справах культури, молоді і спорту Ужгородської міської ради Мар’яна Чегіль та театрознавець Олег Зайцев.

Ідейний натхненник і директор «Монологів над Ужем» Михайло Носа подякував усім акторам, режисерам, які долучилися до фестивалю, глядачам, висловив сподівання, що таким же яскравим та успішним буде за рік і наступний, четвертий, фестиваль моновистав.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.