Майже відразу – після резонансної сесії обласної ради, на яку зі скаргами на незаконне виділення землі приїхали жителі кількох сіл області.
Уже призначили й нового керівника – відтепер ці обов’язки виконуватиме Світлана Мельничук. До цього жінка очолювала земельний відділ Ужгородського району. Інформація про нове призначення вже оприлюднена на офіційному сайті структури, інформує 21 канал.
