В Мукачівському міськрайонному суді незаконно збирають персональні дані громадян (відео)

В Мукачівському міськрайонному суді незаконно збирають персональні дані громадян (відео)

На вході до приміщення до Мукачівського міськрайонного суду здійснюється запис даних відвідувачів у спеціальний журнал, що не передбачено чинним законодавством України. З цього приводу журналіст Лариса Ступак зазначила:

Невідомо хто записує ваші персональні дані в якійсь там журнал. Невідомо з яких підстав він збирає інформацію про вас. І жодна людина навіть не цікавиться: А з якого, власне перепугу ви це робите? Хто ви? Покажіть своє посвідчення, я також вас запишу у свій журнальчик. Точно також в поліції. Просто на вході у відкритому вигляді лежить журнальчик, де все про вас записують. Ви можете там прочитати хто був в поліції до вас, де він живе. А. коли ви просите в них надати відомості про судимості вашіх місцевих депутатів, наприклад, що вони волають? ПЕРСОНАЛЬНІ ДАННІ! Не можна розголошувати! 
Так що ЗУ “Про персональні данні працює лише проти кожного з нас. Адже наші дані збирають всі, кому не ліньки: судимі за хабарі особи, водії, двірники, шахраї.. А всі мовчки виконують їх незаконні вимоги. Просніться, друзі! 
ст 19 Конституції! 
Службові і посадові особи мають робити виключно те, що прямо вимагає закон. Все інше від лукавого.

/

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *