Letyshops

В Мукачеві збереться керівництво Народної ради

нрм

Оргкомітет Народної Ради повідомляє – у вівторок 14 квітня о 16 годині в офісі пройдуть збори Президії НРМ. Членам Президії бути обов’язково – будемо приймати рішення по важливішим питанням організації.

Народна Рада Мукачева
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “В Мукачеві збереться керівництво Народної ради”

  1. Може ці нові обличчя мукачівських патріотів хоч щось змінять у цьому вариші, який пропитався балогівським духом наскрізь. Мукачево це якийсь анклав , який за часи правління завидівської файти ніяк не може вилізти самостійно із омута під назвою Балога.

  2. если на будущих выборах, состав депутатского корпуса не изменится, то жителей города никакие улучшения в социальной и других сферах жизнедеятельности не ждут, если стара корупционная банда во главе с ЕЦами и кланом Балог пролезет вновь в раду, то пустьни на кого не сетуют жители, так как сейчас надо очень думатьза кого отдавать свои голоса или за откровенное вранье которое нам годами декларируют ЕЦовцы или же наконец за новых, неиспорченных и истинных патриотов своего города,которые не будут бояться встать наперекор Балогам. Как хочется уже по иному взглянуть на новые лица чиновников.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *