В Мукачеві “засвітилася” Юлія Плаксіна

 

плаксінаПершого лютого у прес-центрі «Панорама» відбулася прес-конференція з відомою співачкою – Юлією Плаксіною.
Вже декілька років дівчина живе та працює в Москві. Проте творчий шлях в неї розпочався саме в місті над Латорицею. Юлія почала займатись вокалом із семи років, її ж наставником був заслужений діяч естради України – Ігор Білик. Розгледіли ж талант до співу вже тепер відомої співачки мама та бабуся. Юлія розповіла нам, що дитинство в неї було дуже активним, адже бабуся не дозволяла дівчинці байдикувати, а займала її різними гуртками.
За покликом серця, після закінчення школи, співачка повернулася до рідної Москви, адже саме там вона народилася. Юлія поділилася з нами, що після успіхів в Мукачеві її душа прагнула чогось більшого, масштабнішого :
«Бывают такие души, которым для того, чтобы розвернуться, нужен простор. Когда больше пространства для творчества, тогда становится интересней».
Як зізналась сама співачка, надзвичайно сильним поштовхом для розвитку її творчої кар’єри  була участь у проекті «Х-фактор» на одному з національних телеканалів: «X-фактор – новая ступенька, это безусловно массовость, после которой меня начали узнавать. Одно дело – участие, другое – продержаться на плаву. Если бы сложилось так, что я не принимала участия в этом проекте, то всё равно достигла бы своей цели, правда, это было бы намного дольше…».
Стосовно власного стилю, то Юлія розповідає про це із захопленням. На запитання про кількість змінених зачісок за минулий 2013 рік дівчина так і не відповіла, каже, що змінює свій образ настільки часто, що навіть за допомогою своїх зачісок вона краще орієнтується в часі, аніж по датам: «Когда меня спрашивают : «Когда ты была последний раз в Мукачево?», то я сначала вспоминаю, в каком образе я тогда была, какие у меня были волосы, а потом уже отсчитываю время».
Співачка поділилася, що була надзвичайно вражена тим, як її зустріло рідне місто: «Ой, мне так приятно было на концерте в пятницу! Сначала, все так спокойно сидели за столом, мне аж странно было, я уже начала «ковыряться» в себе. Но уже в конце, когда я заставила всех подняться, началось: первое «бис», второе, а третье -это вообще, мне кто-то из зала крикнул: «До тричі має бути!»
Вже в лютому дівчина презентує третю пісню, яку для неї написав учасник гурту «Morandi». Влітку, як зазначила співачка, вона потішить своїх шанувальників випуском власного альбому. Окрім цього готується до участі у «Новій Хвилі» та «Євробачення-2015».
Ніяк не змогли оминути теми материнства. Про це молода мама говорить з усмішкою на обличчі:
«После такого приятного события, жизнь изменилась. Я повзрослела на уровне сердца, на уровне души. Очень приятно замечать рост ребёночка, его развитие, наблюдать свои черты в маленьком человечке…»
На завершення Юлія поділилася складовими свого успіху: «Секрета успеха у меня нет. Надо просто не давать воли нервным эмоциям. Если вы любите петь, то пойте везде: в душе, едете в такси, стираете, пойте всегда! Песня постоянно должна быть с вами. Вот я сейчас говорю с вами, и у меня в голове играет какая-то мелодия. Мне интересно, у других так же играет мелодия в голове, или по-другому? В развитии важен процесс. Вы должны постоянно ставить себе цели и делать всё, чтобы добиться их».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *