В Мукачеві включилась адмінмашина – по школах почали збирати особисті дані батьків

В Мукачеві включилась адмінмашина – по школах почали збирати особисті дані батьків

Сьогодні я підготував заяву в поліцію, аби правоохоронці перевірили ці факти та запобігли ймовірному порушенню законодавства.

За моєю інформацією, керівники батьківських комітетів через чати в соцмережах просять батьків підписатись під заявою, ніби-то на підтримку директора, який «має можливість стати депутатом міської ради». Без заяви, за їх словами – це не можливо.

Для цього вони збирають особисті дані батьків – дату народження, мобільний телефон та адресу прописки.

Наголошу: на основі таких баз в Мукачівському окрузі роками виграють вибори одні і ті ж люди, одна і та ж політична сила.

Швидше всього, руками батьків керівники навчальних закладів виконують замовлення місцевої влади. Вони ж за це, можливо, отримають місце у Мукачівській міській раді. Звісно, якщо проконтролюють, щоб всі, хто підписав заяву, прийшли у день виборів і проголосували.

Нагадаю, що лише по судових справах, які стосуються фальсифікацій під час парламентських виборів 2019 року у Мукачівському окрузі, троє вчителів отримали вироки.

Схоже, місцева влада не планує змінювати роками перевірену тактику – використання адмінресурсу. Бо це, по -перше – дешево, по друге – надійно, бо усі бояться втратити місце роботи. Такі факти, на жаль, теж за останній рік були. @Наталия Жабко – вам привіт!

Мукачівці далі мовчки братимуть в цьому участь?

Звертаюся до усіх містян, дайте шанс чесним виборам на Закарпатті та у нашому місті.

Ніхто не може тиснути на вас через успішність ваших дітей та «сприяння» з боку керівництва школи.

Ви – вільні люди, які мають право самостійно обирати людину, яка представлятиме ваші інтереси в міській та обласній радах.

Незалежно від того, хто стане мером, його обов’язки будуть такими ж – створювати комфортні умови життя, розпоряжаючись податками, які сплачуєте ви та бізнес, який діє в межах міста.

Робіть свідомий вибір!

Від цього залежить майбутнє нашого краю – будуть зміни, чи ні.

Едгар Токар

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *