В Мукачеві відмовилися від корупційної схеми перевезень?

маршруткаНещодавно видання “Трибуна” писало, що  на виконкомі  Мукачівської  міської  ради  намагатимуться “протягнути” корупційне рішення щодо пасажирських перевезень , щоб затвердити  рішенням  виконавчого  комітету  протокол  засідання  комісії  міської  ради  про  визначення  робочим  органом  з  проведення  конкурсів на  перевезення  пасажирів  автобусами  на  міських маршрутах  (далі робочого органу)   підприємство  «Ремонтно-будівельне управління», яке  немає  ніякого  правового  правового  відношення  та умов визначених Законом України “Про автомобільний транспорт” та  постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 щодо  організації  пасажирських  перевезень  та  можливої участі у відповідному конкурсі.

25 березня  з порядку денного засідання Мукачівського міськвиконкому було зняте питання про затвердження робочого органу з організації пасажирських перевезень у Мукачеві. Причиною зняття питання було звернення громадян та критичні публікації в ЗМІ.

Розглянувши надані одним з претендентів матеріали та відеодокази, Комітет НРМ по контролю за діяльністю УМГ дійшов висновку, що при проведенні конкурсу одним з учасників не були виконані деякі умови.

Тому шановні підприємці відстоюйте свої конституційні права, а владу зобов’язуйте працювати в інтересах народу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *