В Мукачеві створили депутатську комісію з контролю за «Мукачівводоканалом»

водозабірЗаради вирішення проблеми цілодобового водопостачання створена депутатська комісія з контролю за діяльністю «Мукачівводоканалу».

28 квітня, під час чергової сесії Мукачівської міської ради опозиційні до клану Балог депутати від партії «Відродження» внесли на розгляд обранців проект створення тимчасової депутатської комісії з контролю за діяльністю комунального підприємства «Мукачівводоканал».
Як розповів розробник проекту рішення депутат Олег Казибрід, метою створення комісії є контроль за діяльністю, а також всебічна допомога та розробка рекомендацій щодо забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста Мукачева. Проект попередньо погодили депутати на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту.
До комісії увійшли 7 депутатів-представників різних політичних сил. Завданнями тимчасової контрольної комісії визначені, зокрема, такі:
– розробка рекомендацій щодо заходів для покращення фінансового та технічного стану ММКП «Мукачівводоканал» для ефективного і якісного здійснення підприємством своєї основної діяльності з виробництва і надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення споживачам міста;
– розробка рекомендацій щодо забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста;
– здійснення контролю за діяльністю ММКП «Мукачівводоканал»;
– аналіз результатів перевірок діяльності підприємства;
– внесення на розгляд Мукачівської міської ради, виконавчого комітету Мукачівської міської ради та директора підприємства пропозицій щодо покращання діяльності підприємства у вигляді конкретних заходів;
– внесення пропозицій щодо щорічних планів розвитку підприємства, внесення до них змін та доповнень, контроль за їх виконанням тощо.

«Головним завданням комісії є розробки рекомендацій щодо забезпечення безперебійного та цілодобового водопостачання населенню міста. Вода за графіком – це вчорашній день. Містяни заслуговують на гідне життя в центрі Європи», – прокоментував Олег Казибрід.

Термін діяльності тимчасової контрольної – до моменту забезпечення цілодобового водопостачання населенню міста.

Loading...