В Мукачеві представили шоколадні “шедеври”

яйцеУ Мукачеві, в центрі міста біля Ратуші, у «Кондитерському домі Бондаренко» відкрилася незвична виставка шоколадних скульптур. Захід став першим масштабним дійством на Закарпатті, присвяченим Великодню і має на меті привернути увагу до найважливішої події, яку незабаром відзначатимуть українські вірники.

Близько 20 видів шоколадних писанок (висота окремих з них  сягає до 1 метра), а також солодкі фігурки кроликів, каченят, курчат, а також пасок та інших атрибутів свята представлені на виставці. Над виставковим матеріалом команда шоколатьє під керівництвом відомого майстра Ігоря Заріцького працювала 9 днів: на масивні писанки та їхнє оздоблення пішло близько 100 кг чорного шоколаду та 20 білого французького й іспанського шоколаду. Найбільше великоднє яйце важить 24 кг і з прикрасами сягає 1 метра. Є вибори і менших розмірів, навіть 2 сантиметрові писанки. Колекція представлена у різних техніках, використано пластичний шоколад, артистичний шоколад з фарбниками, багато ручної роботи. І на всі смаки: для дорослих і дітей.
Як розповів Ігор Заріцький, упродовж 6-ти років, відколи він щороку готує великодні вироби з шоколаду, відчуває Божу благодать. «Треба з вірою робити, говорити, думати, розуміти, що за цим всім стоїть щось вище нас», – каже майстер.

За останніми приготуваннями шоколатьє у «Кондитерському домі Бондаренко» слідкувало чимало охочих: 5 майстрів демонстрували  майстер-клас по оздобленні шоколадних скульптур та охоче коментували свою роботу.  Гордитися власними здобутками їм є за що, нещодавно Ігор Заріцький з колегою Людмилою повернулися із престижного конкурсу у Франції, де отримали 8-ме місце.
Ігор Бондаренко, засновник «Кондитерського дому» зауважив, що передвеликодня шоколадна виставка має на меті допомогти усім відчути дух святковості, позитиву, і звісно, насолодитися шоколадним мистецтвом. «І це завдяки команді чудових шоколатьє, які створюють такі дива», – каже Ігор Бондаренко.

Мер Мукачева Золтан Лендєл, який побував на відкритті виставки, зауважив, що
«Кондитерський дім Бондаренко» –  це вже бренд для Мукачева. «Технологія, за якою працюють наші шоколатьє, — віртуозна. Непросто зробити цукерку, треба свій задум відобразити у шоколаді, – зауважив Золтан Лендєл. – Були у Мукачеві виставки писанок з міста-побратима Коломиї, а от писанки з шоколаду – вперше. Таким чином місто почало готуватися до великодніх свят.».
Шоколад – це продукт, з яким важко працювати, але цікаво. Шоколад ніколи не набридає, він піднімає настрій, особливо у складні часи, кажуть працівники закладу і запрошують пересвідчитися у цьому особисто.яйце2

Подивитися на шоколадні вироби, а також придбати солодкі атрибути свята можна за адресою:
м.Мукачево, пл.Миру, 2 (біля Ратуші)
А також в інших закладах «Кондитерського дому Бондаренко»:
м. Мукачево
вул. Достоєвського, 9,11
вул. Недеції, 39
пров. Ген.Петрова, 2а
м. Ужгород,
пл. Театральна, 15

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *