В Мукачеві на юнака-промоутера напали люди, які назвалися “муніципальною поліцією”

бійка-МукачевоВчора, 14 квітня, близько 16.00 у центрі Мукачева, поблизу Латоричного двору, на юнака, що проводив промоакцію однієї з компаній напали та розбили телефон люди, які назвалися представниками міської муніципальної поліції.

Як стверджує сам постраждалий та очевидці події, до нього підійшов літній лисуватий чоловік, невисокого зросту. Він назвався заступником начальника муніципальної поліції, проте, посвідчення не пред’явив. Із ним був кремезний чоловік, молодший за віком, зростом приблизно 185 см.

Ці люди мали претензії щодо діяльності промоутера та наголошували, що в місті діє постанова щодо заборони продажу з рук.

“Я пояснив цим людям, що нічого не продаю, а тільки провожу промоакцію. Також, я почав записувати нашу розмову на мобільний. Тоді старший чоловік запропонував мені піти із ними у відділок. Коли я відмовився, посилаючись на те, що не знаю, хто вони, бо посвідчення я не бачив, чоловік почав говорити, що забороняє себе знімати”, – розповів постраждалий Віталій Гов’яниця.

Зі слів потерпілого та свідків, далі молодший із двох “муніципалів” зі словами “ти що не зрозумів, сука” намагався нанести юнаку удар в голову, однак хлопець ухилився. Тоді чоловік вибив із рук юнака телефон, який розбився об бруківку.

Тим часом, навколо зібралися люди, які стали на захист хлопця і викликали наряд міліції. Тоді “муніципальна поліція” поспішила покинути місце події.

На місце прибули співробітники міліції та слідчо-оперативна група. Потерпілий та свідки написали заяву та пояснення до правоохоронних органів Мукачева. За кілька хвилин сюди прибув начальник муніципальної поліції міста Василь Пацкан.

“У муніципальній поліції взагалі немає заступника. Це точно не наші люди. Сьогодні муніципальна поліція задіяна на інших ділянках роботи, зокрема, на боротьбі із стихійним сміттєзвалищем поблизу міськвідділу міліції. Можливо, це якась провокація. Будемо розбиратися”, – зазначив Василь Пацкан.

Голос Карпат

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *