В Мукачеві інваліди грали в шашки

У Мукачеві відбувся обласний чемпіонат з шашок серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

22 травня 2015 року в місті Мукачеві на базі відпочинку УВП УТОС «Лісарня»  відбувся обласний чемпіонат з шашок серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

Головними організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець), Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з вадами зору (голова – Зіновій Блюсович) і Закарпатський обласний центр спорту інвалідів «Інваспорт» (голова – Андрій Чегіль).

У турнірі взяли участь близько 15 спортсменів з різних районів Закарпаття.

В результаті змагань серед спортсменів з вадами зору 1-ше місце посів легендарний Михайлой Бедь, 2-ге – Василь Фленько , 3-тє – Іван Райчинець.

Що ж до спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, то 1-ше місце посів Віктор Базько, 2-ге – Андріан Опачко, 3-тє  Олександр Сухан.

Всі призери змагань були нагороджені медалями і грамотами, після чого длявсіх учасників змагань був влаштований святковий пікнік.

Секретар Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Андріан Опачко розповів, що такий турнір по шашках в місті Мукачеві проводиться вже п’ятий раз. «Сподіваюся, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Мукачеві регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитися на вищому рівні. Я радий, що долучився до справи підтримки спорту інвалідів. Для мене доля осіб з обмеженими фізичними можливостями є небайдужою. На жаль, мене ця біда теж не оминула. Тому я докладаю всіх зусиль, щоб допомогти цим сильним духом людям. На жаль, в умовах економічних і зовнішньополітичних негараздів в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні всім спонсорам, а також керівництву і працівникам бази відпочинку УВП УТОС «Лісарня», які допомогли нам провести турнір. Крім того, Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату зараз активно займається процесом створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в м. Ужгороді за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б». Територію майбутнього центру ми приводимо до ладу, огороджуємо і вивозимо сміття. Велику подяку за допомогу у створенні спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в м. Ужгороді я хотів би висловити голові Закарпатської ОДА Губалю Василю Івановичу, голові Закарпатської обласної ради Чубірко Володимиру Володимировичу, депутатам Закарпатської обласної ради Олегу Івановичу Адамчуку і Михайлу Васильовичу Качуру, Закарпатській дирекції «Укрпошти», будівельній компанії Gazda та іншим спонсорам і благодійникам» – заявив Андріан Опачко.

Тож попри буремні події в Україні життя продовжується і люди з обмеженими можливостями це доводять на практиці.

Велику подяку організатори змагань висловлюють торгівельно-розважальному комплексу «Щодня», мережі магазинів «Барва», ПАТ КБ «Приватбанк», представникам громадської організації «Пам’ять Європи», керівництву і працівникам бази відпочинку УВП УТОС «Лісарня» та іншим спонсорам і благодійникам.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *