В Мукачеві готують “сімейну” приватизацію комунальних термальних вод

В Мукачеві готують “сімейну” приватизацію комунальних термальних вод

Чутки про “родинну” приватизацію спортивного лікувально-оздоровчого комплексу ДЮСШ набули реальних обрисів.

Чиновники міськради почали готувати мукачівців до небхідності розбудови закладу на приватній основі,
хоча громаді ніщо не заважало декілька десятиліть користуватися цілющою водою. Але припинення належного фінансування, доведення закладу до жалюгідного вигляду підштовхує громадську думку до небхідності віддати термальні води у хазяйновиті руки Балог.

Навіть назву для басейну ДЮСШ придумали нову – ” Мукачево-термал”.

Нижче подаємо пост одного з адептів місцевого клану Ivan Lendyel

Може, краще б я промовчав, але…

В електронних ЗМІ промайнула інформація про мирну акцію, на яку закликають мукачівців, головною темою якої буде питання збереження та відновлення роботи «спортивного лікувально-оздоровчого комплексу ДЮСШ та інші наболілі питання містян”. Нас закликають не бути байдужими, бо тільки разом можемо захистити наше місто. Раз так, то і я хотів би висловити свою думку про наступне:

1. Раз на території ДЮСШ і стадіону, що знаходиться поряд, знаходяться цілющі джерела води, то для нашої громади важливим буде скористатися повною мірою цими можливостями і розбудовувати тут оздоровчо-рекреаційний комплекс подібний до “Косино”
2. Добро не може творитися, якщо від цього постраждають інші люди, тому для працівників та вихованців, на новому місці, мають бути створені зразкові умови для своєї подальшої діяльності.

Яким чином цього досягти:

а) Відкриття нового дитячого садка на базі НВК №10 наочно показало, що міський голова Андрій Балога разом зі своєю командою зможе не на словах, а на ділі вирішити проблему зі створення зразкових умов для працівників та вихованців ДЮСШ і від цього виграють і дорослі, і діти.
б) Умовно висловлюючись, “Мукачево -термал” – повинен розбудовуватись на приватній основі і виграє від цього вся громада.

Відчуваю, що буде багато критики, але це моя особиста думка та мої переконання, які я вважаю за потрібне відкрито висловити. Готовий вислухати і ваші думки.

Небайдужі немають наміру миритися з цим:

31.08.2017, 9.30 год.
Під стінами РАТУШІ відбудеться мирна акція протесту проти закриття та продажу Спорткомплексу ДЮСШ та за виділення коштів саме з міського бюджету на відновлення роботи єдиного термального басейну в місті Мукачеві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *