В Мукачеві дев’ятеро школярів отруїлися через газовий балончик

балончикОбідньої пори до інфекційного відділення Мукачівської обласної дитячої клінічної лікарні було госпіталізовано дев`ятьох учнів 8-го класу місцевої школи з попереднім діагнозом: отруєння речовиною подразнюючої дії.

Як з′ясувалось, діти отруїлись газом із балончика, який принесла в школу одна з учениць.

Учні зі скаргами на головний біль, запаморочення, подразнення верхніх дихальних шляхів звернулися до приймального відділення дитячої лікарні. Всі симптоми отруєння у дітей проявились на перерві.

На місце пригоди – до школи виїхали працівники прокуратури м.Мукачева, мукачівської міліції, медики, працівники санепідемстанції та інші.

Правоохоронці опитали всіх учнів класу і з`ясували, що під час перерви у класній кімнаті було розпорошено невідому речовину із газового балончика. Ті школярі, які на той момент перебували в аудиторії, й отруїлись нею. Розпорошувала газ із балончика учениця цього ж класу. Як з`ясували працівники міліції, дівчина взяла балончик з дому від старшого брата. Носила його з собою, нібито з метою самозахисту…

– Випадок, який трапився у навчальному закладі, – коментує подію начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського МВ УМВС Василь Соскіда, – стався виключно через дитячі пустощі.

Наразі правоохоронці з`ясовують всі обставини та причини того, як у руках дитини могла опинитись ця небезпечна речовина. За свідченням лікарів, діти перебувають у задовільному стані. За даним фактом тривають перевірки, – пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *