В Міжгір’ї спалили обійстя прихильнику Майдану

пожежа2У ніч з 14 на 15 лютого 2014 року близько опівночі в Міжгір’ї невідомі підпалили господарську будівлю активіста місцевого Майдану Миколи Цюпи. Про це повідомив голова Міжгірської районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василь Баран, який після повідомлення потерпілим факту підпалу виїхав на місце події.

Як повідомив свободівець зі слів потерпілого Миколи Цюпи, на місце підпалу прибули працівники міліції, але спочатку відмовилися трактувати факт підпалу. Однак після проведення огляду приміщення експертом, було складено відповідний протокол, в якому він чітко вказав, що стайня загорілася внаслідок підпалу. На умисні дії також вказував той факт, що водночас окремо горіли як господарська будівля, так і дерев’яна вбиральня.

“Вважаю цей ганебний вчинок політичним. Ми маємо справу з тим фактом, який вказує на залякування прихильників Майдану. Ганебні дії влади і її виконавців вказують на те, що людей намагаються всіляко залякати за активні дії у боротьбі за свої конституційні права. Така ситуація і з нашим побратимом, якому сьогодні спалили господарський хлів. Подібні методи боротьби з активістами Майдану, яким є пан Микола Цюпа, є методом бандитського тиску й на инших активістів Евромайдану. Однак ми своїх у біді не залишаємо і наша відповідь теж буде жорсткою”, – прокоментував ситуацію в районі Василь Баран.

На разі триває розслідування справи, а місцеві свободівці організовують допомогу для потерпілого побратима. Також Василь Баран зауважив, що місцеві жителі подейкують про сплановану акцію на Закарпатті залякувати цинічним і безбожним методом активних учасників Майдану – тих, хто висловлює свою позицію на мітингах і вічах на захист громадянських прав. “Схоже, у мирний час чиниться терор проти власного народу і, замість врегулювання ситуації у правовому полі, її далі провокують на безлад і наганяють страх на мирне населення”, – зазначив націоналіст.

пожеж

1 Comment

  1. В міжгірї скоро й худоба бде дохнути лише в учасників бидломайдану, так їх Бог накаже а вони будт казати шо їх переслідуют….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *