На вчорашніх виборах мера закарпатського міста Міжгір’я, переміг Василь Щур.
Нагадаємо, що Василь Щур переміг і на попередніх виборах але тоді перейшов на роботу головою РДА тим самим залишивши Міжгір’я, без голови. Зараз Василь Щур, просто повернеться на свою “стару” посаду.
