В мережі оприлюднили фото лисиць з Боздоського парку в Ужгороді

В мережі оприлюднили фото лисиць з Боздоського парку в Ужгороді

Відповідні світлини в групі “Ужгород”, що в соціальній мережі “Фейсбук”, оприлюднила користувачка Катерина Швидка.

“Кого лише не зустрінеш в Боздоському парку”, – йдеться в дописі. За півгодини публікація вже зібрала понад дві сотні вподобань, ужгородці активно коментують світлини. Зокрема, багато містян дивуються такій знахідці у парку.

“Лисиці у Боздоському парку в Ужгороді є, тож це не дивина. Єдина проблема в тому, що можуть переносити сказ”, – прокоментував зоолог Федір Куртяк.

Як відомо, поширюють сказ у природі – лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі собаки. Захворівши, дикі тварини перестають боятися людей, навіть удень можуть забігати у населені пункти, а також нападати на людей або тварин.

“Значний відсоток лисиць є переносниками сказу, тому, задля власної безпеки, не варто підходити до них. Крім того, не треба навмисно підгодовувати цих диких тварин. Поява лисиць у місті зумовлена загальним зростанням чисельності їх популяції, а також у місті їм простіше шукати їжу. Поряд з цим, комунальні служби мають контролювати цю ситуацію та в разі їх масового розмноження вживати необхідних заходів безпеки”, – наголошує Федір Куртяк.

Тож ужгородцям варто пам’ятати: обережність при такій зустрічі із “рудими” не завадить.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *