В Іршаві обікрали лікаря

мобілКрадіжки мобільних телефонів стали актуальною проблемою сьогодення. Кількість охочих мати бездротовий зв′язок з кожним днем збільшується, як і кількість крадіїв мобільних. Іршавським правоохоронцям доводиться часто мати справу із крадіжками мобільних телефонів.

 

 Пенсіонерка із села Ільниця прихворіла і вирішила звернутись до лікаря, який відразу її направив здати аналізи. Вже був обід, і в приміщенні сільської амбулаторії коридори були майже пусті. Жінка, зайшовши до лабораторії, відразу попрямувала до кабінету завідуючої, якої на цей час у кабінеті не було. Пенсіонерка присіла навпроти відчинених дверей кабінету і вирішила зачекати. Трохи посиділа і побачила, що на столі завідуючої знаходиться мобільний телефон. Жінка довго не думала, а зайшла до кабінету і вкрала мобільний телефон темночервоного кольору. Викрадене сховала до кишені і тихенько пішла із амбулаторії до магазину, який неподалік. У цьому магазині у пенсіонерки був борг і вона вирішила запропонувати викрадений мобільний телефон продавцю магазину взамін боргу… Борг пенсіонерки становив майже 600 гривень, купляла й спиртне, так як любила хильнути зайвого. Вона зуміла домовитись із продавцем, щоб остання потримала у себе мобільний телефон до того часу, поки не віддасть борг. Продавець магазину на дану пропозицію погодилась.

 

 Тимчасом завідувач лабораторії виявила крадіжку свого мобільного телефону, вартість якого близько 1200 гривень. Про факт крадіжки вона повідомила до Іршавського районного відділу міліції. На місце пригоди відразу виїхали правоохоронці, які, оглянувши місце події, опитавши мешканців села, отримали інформацію, що із сільської амбулаторії недавно виходила жінка похилого віку.

 

 У подальшому працівники карного розшуку зайшли до магазину, де, поспілкувавшись із продавцем дізнались, що напередодні місцева пенсіонерка взамін боргу віддала їй мобільний телефон. При перевірці правоохоронці встановили, що власником цього телефону є завідувачка лабораторії…

 

 При розмові пенсіонерка розповіла, що перед тим, як йшла до сільської амбулаторії, випила вина і, знаходячись в лабораторії, скористалась відсутністю завідувачки й вкрала її мобільний телефон, який в подальшому віддала за боргу у магазині.

 

 Відносно злодійкуватої пенсіонерки відкрито кримінальне провадження, передбачене ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Наразі слідчий підполковник міліції Мирон Шкарампота проводить досудове розслідування. Сам правоохоронець радить громадянам не залишати свої речі без нагляду і не брати сумнівні мобільні телефони, так як вони найчастіше можуть бути краденими.

 

 Віта ГОРЗОВ

Іршавський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.