В Іршаві морг об’єднали із РАЦСом (фото)

Іршавська міська рада перенесла відділ реєстрації актів цивільного стану в будівлю, де знаходиться клінічна лабораторія, а в сусідньому корпусі розташоване патанатомічне відділення. Тож тепер з вікон відділення РАЦСу можна побачити небіжчика. Про це 1 жовтня 2013 року повідомив очільник Іршавської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Мочан.

Іршава морг

Раніше відділ реєстрації актів цивільного стану знаходився у будівлі Іршавської міської ради. Це приміщення для урочистих подій було спеціально передбачене у плані забудови міської ради і роками слугувало для реєстрації шлюбів. Однак нещодавно міська рада вирішила перенести відділ РАЦСу в будівлю на територію районної лікарні, що межує з трупарнею, а на його місце вселилася приймальня одного із народних депутатів України.

Відділення РАЦСу розташоване в  корпусі на третьому поверсі, а на другому знаходиться клінічна лабораторія, тож подружжя, що схочуть зареєструвати свій шлюб, будуть змушені пізнати специфіку роботи лабораторії та Бог зна що із таким сусідством.

рацс

«Чому керівництво міської ради перенесли кабінети РАЦСу в таке місце, де з вікон можна побачити небіжчика, нам не зрозуміло. До Іршавської районної організації ВО «Свобода» звертаються обурені мешканці м. Іршави, аби вплинути на цю ситуацію і повернути містянам історичне приміщення», – повідомив Михайло Мочан.

Також свободівець повідомив, що  Іршавська «Свобода» оголосила збір підписів, аби перенести відділ РАЦСу в його колишнє приміщення.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *