В Ужгороді відбувся Кубок Європи із петанку

В Ужгороді  відбувся Кубок Європи  із петанку

Участь у змаганнях  «Каштан-2013» взяли 70 учасників з України, Росії, Болгарії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Литви, Голландії, Марокко та США.
петанкЗмагання тривали в Боздошському парку Ужгорода протягом трьох днів. Переможцем першого ігрового дня – турніру тет-а-тет – став  Йоханнес Денекамп з Голландії. Друге місце – в киянина Сергія Жуковського, третє – у словака Йозефа Халупчика.
Наступного дня в змаганнях дуплетів переможцями стали спортсмени з Литви, на другому місці росіяни і третьою була команда з Угорщини. У турнірі «Б» цього ж дня перемогу святкували ужгородці.
Третього ігрового дня змагалися команди-триплети і тут перше та друге місце завоювали росіяни, а третіми стали ужгородці.
Варто відзначити, що турнір «Каштани» єдиний із усіх турнірів на теренах колишнього СНД, який офіційно визнаний Всесвітньою федерацією петанку і внесений в офіційний календар. Цей турнір також називають відкритим Кубком Європи.

Активну допомогу в його проведенні взяли народний депутат  Іван Бушко та депутат  Ужгородськоъ міської ради Богдан Андріїв.
За словами Богдана Андріїва, петанк є одним із видів спорту, який найкраще розвивається саме в Закарпатті.
«Всім відомо, що саме закарпатські петанкісти найсильніші в Україні і саме із наших спортсменів складається національна збірна України, яка бере участь у Чемпіонатах Європи та Світу. Варто відзначити, що це найбільш соціальний вид спорту, тобто, в петанк можуть грати і діти, і дорослі, і навіть люди з фізичними вадами,» – зауважив депутат. – «До того ж нині цей вид спорту є одним із головних кандидатів на внесення в розряд олімпійських видів спорту і я сподіваюся, що незабаром закарпатці прославлятимуть наш край на Олімпійських іграх».


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.