В Іршаві зруйнували пам’ятник Павлику Морозову (фото)

Днями в селі Заріччя Іршавського району невідомі особи демонтували пам ятник Павлику Морозову. Про це 1 жовтня 2013 року повідомив голова Іршавської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Мочан.

морозов

Цей ганебний монумент совєцької доби знаходився на території Зарічанської загальноосвітньої школи. Його демонтаж тільки тішить: громадянське суспільство набуває зрілості, коли захищає дітей від впливу моральних виродків минулого.

«Ми планували знести цей ганебний постколоніальний бовван, але якось «руки не доходили». Адже будь-який пам’ятник – це виховна місія, то що вони могло перейняти у Павлика Морозова? Зарічани мене потішили такою реакцією на очищення рідної землі від комуністичного минулого. Це чудово і, думаю, що час свідомої декомунізації вже настав», – поділився враженнями керівник Іршавської «Свободи» Михайло Мочан.

Націоналісти Іршавщини висловлюють щиру подяку тим небайдужим патріотам нашого краю, котрі беруть участь в очищенні нашої землі від пам’ятників безбожного тоталітарного режиму.

морозов2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.