В хустянина вилучили 500 літрів спирту

спиртНа Закарпатті, як і по території всієї країни, триває операція «Акциз», в ході якої здійснюються заходи із протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Так, співробітники слідчого та оперативного управління ДФС у Закарпатській області біля одного з відділень кур’єрської служби в м. Хуст виявили легковий автомобіль комерційного призначення, власником якого є місцевий мешканець 1985 року народження.

В результаті проведеного огляду багажного відділення авто виявлено 100 пластикових пляшок, ємністю по 5 л, без будь-якого маркування, заповнених прозорою рідиною із характерним запахом спирту. Відповідно до висновку експерта, прозора речовина виявилась спиртом етиловим ректифікованим.

Наразі підакцизний товар, орієнтовна вартість якого становить 46 тис. грн та транспортний засіб знаходяться на відповідальному зберіганні.

Напередодні відомості за фактом незаконного зберігання та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводяться слідчі дії, встановлюється коло осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *